BREAZEALE ODPOWIADA WILDEROWI: JESTEŚ NIKIM

Redakcja, @troublebreazeale

2018-08-10

Dominic Breazeale (19-1, 17 KO) szybko odpowiedział na słowa Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), który stwierdził, że zrobi z Breazeale'a kalekę na oczach jego syna.

- Panie, proszę Cię o wybaczenie, bo to, co zaraz powiem, nigdy nie powinno wyjść z moich ust. Wilder, jesteś nikim. Żeby mówić o czyimś synu, o robieniu z kogoś kaleki... Jesteś nikim. Masz tytuł mistrza świata wagi ciężkiej, ale to tyle. A co poza tym? Dwie żony, trzy dziewczyny, troje dzieci, o których wiesz, niepełnosprawne dziecko, dzieci na boku. Twoje życie jest popieprzone, a atakujesz mnie? Bądź mężczyzną. Podpisz kontrakt i mi go prześlij. Odbiorę ci jedyną dobrą rzecz, jaką kiedykolwiek miałeś w życiu. Moja zemsta nadchodzi - oznajmił Breazeale.

Amerykanie od dawna mają ze sobą na pieńku. Breazeale jest obowiązkowym pretendentem do tytułu WBC, który dzierży Wilder, ale na swoją mistrzowską szansę będzie musiał jeszcze prawdopodobnie poczekać. "Brązowy Bombardier" w kolejnym pojedynku ma się zmierzyć z Tysonem Furym (26-0, 19 KO).