RYWAL ADAMKA: GŁÓWNYM CELEM POZOSTAJE ANTHONY JOSHUA

Redakcja, Sky Sports

2018-08-08

Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO), najbliższy rywal Tomasza Adamka (53-5, 31 KO), nie ukrywa nawet, że Polak ma być tylko przystankiem przed walką z mistrzem IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej, Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO). I dziś więcej czasu poświęcił Anglikowi niż Polakowi.

Joshua jest promowany przez Eddiego Hearna. Miller jest wolnym zawodnikiem od kontraktu promotorskiego, ale współpracuje z Hearnem i będzie startował na jego galach pokazywanych na platformie DAZN, czyli sportowym odpowiedniku Netflixa. Podczas niedawnej konferencji prasowej zapowiadającej walkę Joshuy z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO) wkroczył na scenę i omal nie pobił się z AJ-em. Ewentualna wygrana nad naszym "Góralem" być może otworzy mu furtkę do takiej potyczki, ale przecież Tomek wychodzi z takiego samego założenia.

- To wciąż Joshua jest na szczycie mojej listy życzeń. Chcę go zdzielić w twarz. On jeszcze nie otrzymał mocnej bomby od kogoś silniejszego od siebie, kto idzie cały czas naprzód. Jestem niższy od Joshuy, ale większy. No i wyprowadzam dużo więcej ciosów niż on. Zawodnik z moim stylem, który wywiera pressing i nie czuje strachu, sprawi mu ogromne problemy. To będzie dla niego długa i straszliwa noc. Zastopuję go - zapowiada Miller, na co dzień dobry kumpel Adama Kownackiego.

Poniżej przypominamy Wam materiał BOKSER.ORG nagrany na obozie Władimira Kliczki. Wtedy jeszcze Miller jako sparingpartner pomagał Kliczce w przygotowaniach do walki z Davidem Haye'em.