PARKER vs WHYTE: PROMOTORZY ZAŁOŻYLI SIĘ O 20 TYSIĘCY FUNTÓW!

Redakcja, Informacja prasowa

2018-07-26

- Zbudowałem znakomitą formę. Po wszystkim nie będzie żadnych wymówek - zapowiada na dwa dni przed starciem Dillianem Whyte'em (23-1, 17 KO) zmotywowany Joseph Parker (24-1, 18 KO).

- Poszukam prawdziwych zniszczeń. Zamierzam bić mocno i złamać go nokautem. Mój rywal opowiadał dużo bzdur, czym moim zdaniem próbuje ukryć swoją niepewność i strach. Oby potrafił przyjąć mocny cios, bo dostanie ich sporo. Każde wyprowadzane przeze mnie uderzenie będzie miało złe intencje. Pójdę z nim na wojnę - kontynuował Nowozelandczyk, do niedawna mistrz federacji WBO.

- Dużo nasłuchałem się już takich rzeczy, ale zapowiedzi a walka w ringu to dwie różne rzeczy. Podczas przygotowań sparowałem z dużymi i silnymi zawodnikami, ale również lżejszymi i dużo szybszymi. Cokolwiek zaproponuje przeciwnik, będę na to przygotowany - ripostuje Anglik.

- Nie tylko wygram, ale kompletnie go zdominuję i na końcu znokautuję - dodał Parker.

- Jeżeli on będzie nastawiony defensywnie, to trochę potrwa nasz pojedynek, lecz jeśli będzie tak otwarty na wymiany jak zapowiada, szybko go znokautuję - zakończył Whyte.

Pewni swego są nie tylko zawodnicy, ale również ich promotorzy. W pewnym momencie Dereck Chisora wypalił na konferencji, że skoro są tak pewni swego, to powinni założyć się o sto tysięcy. Eddie Hearn - opiekun Whyte'a, oraz David Higgins - promotor Parkera, zgodzili się, choć nie na taką stawkę. Obaj przed kamerami założyli się ostatecznie o 20 tysięcy funtów!