ORTIZ: CHCĘ UDOWODNIĆ, ŻE WCIĄŻ NALEŻĘ DO NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE

Redakcja, Informacja prasowa

2018-07-26

W najbliższą sobotę po nieudanym ataku na tron WBC wagi ciężkiej powróci jeden z najgroźniejszych puncherów królewskiej dywizji, Luis Ortiz (28-1, 24 KO). Jego przeciwnikiem będzie zeszłoroczny pretendent do tytułu WBO, Razvan Cojanu (16-3, 9 KO).

- Czuję się świetnie i nie mogę się już doczekać tego powrotu. Porażkę z Wilderem zostawiłem za sobą i szybko pojawiłem się znów na sali treningowej. Cieszę się również, że mój rywal przyjął wyzwanie. Chcę na jego tle pokazać swoje umiejętności i udowodnić, że wciąż należę do tych najlepszych na świecie. Jestem dobrze przygotowany i w sobotni wieczór należycie wykonam swoją robotę - zapewnia kubański "King Kong".

- Podczas obozu przygotowawczego zrobiłem wiele sparingów z mańkutami, tak by należycie się przygotować pod kątem Ortiza. Jestem dobrze przygotowany od strony sportowej, ale również od strony merytorycznej. Mamy obraną fajną strategię. Czeka mnie trudna przeprawa z twardym facetem jakim jest Ortiz, ale damy kibicom naprawdę dobre widowisko - stwierdził z kolei rumuński dwumetrowiec.