LUIS ORTIZ: WILDER ZNOKAUTOWAŁBY JOSHUĘ DO KOŃCA TRZECIEJ RUNDY!

Redakcja, Premier Boxing Champions

2018-07-21

Luis Ortiz (28-1, 24 KO) dokładnie za tydzień powróci po porażce z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). I choć poważnie zranił mistrza WBC wagi ciężkiej, to jest przekonany, że ten poradziłby sobie łatwo z championem WBA/WBO/IBF, Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO).

W tym roku do hitowego starcia o pełną dominację w królewskiej kategorii nie dojdzie, jest za to wciąż szansa, by Wilder i Joshua starli się 13 kwietnia na Stadionie Wembley w Londynie. Na kogo stawiałby "King Kong"?

- Moim zdaniem Wilder znokautuje Joshuę do końca trzeciej rundy. To on jest szybszy i bardziej agresywny z tej dwójki, a do tego prawdopodobnie ma jeszcze trochę lepszą szczękę. Joshua nie będzie potrafił przeciwstawić się sile Wildera - przekonuje mocno bijący Kubańczyk, który za siedem dni skrzyżuje rękawice z Razvanem Cojanu (16-3, 9 KO).

- Władimir Kliczko posłał Joshuę na tyłek i gdyby był trochę młodszy, wykończyłby go. Wilder nie zapomni o tym i również pośle go na deski. Joshua nie będzie w stanie mu się przeciwstawić - dodał Ortiz.