MILLER ZAPRASZA NA RANDKĘ MAMĘ JOSHUY. 'NIECH UWAŻA, CO MÓWI'

Redakcja, ESPN

2018-07-19

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) nie krył irytacji, kiedy dziennikarz przytoczył mu jedną z wypowiedzi Jarrella Millera (21-0-1, 18 KO).

We wtorek Joshua i Miller omal się nie pobili na konferencji prasowej w Nowym Jorku. W trakcie udzielanego później wywiadu Anglik dowiedział się, że Miller chce zabrać na randkę jego mamę.

- Co?! - zdziwił się mistrz wagi ciężkiej.

Dziennikarz powtórzył raz jeszcze te słowa i zapytał AJ-a, co czuje, gdy słyszy coś takiego. - Powiedz mi to w twarz - zaproponował Millerowi.

Żurnalista postanowił nie ciągnąć tematu i zadał kolejne pytanie, ale Joshua przyznał, że myślami ciągle jest przy słowach Amerykanina. Dziennikarz sam stwierdził, że Miller przekroczył granicę.

- Właśnie o to chodzi. Ten gość nie jest na moim poziomie. Nie jesteśmy ulepieni z tej samej gliny. To, że ktoś coś tam powiedział, nie zdefiniuje mojej spuścizny w świecie boksu. Ale Miller musi uważać, co mówi. Nie jest z tej samej gliny co ja, niech więc lepiej waży słowa - powiedział 28-letni pięściarz.

Joshua wróci na ring 22 września na Wembley w Londynie. W walce z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO) będzie bronić pasów IBF, WBA, WBO oraz IBO. Kolejny występ ma już zaplanowany na 13 kwietnia na tym samym stadionie.