WBSS: WAGA KOGUCIA W KOMPLECIE

Marcin Olkiewicz, World Boxing News

2018-07-17

Mistrz świata federacji WBA Ryan Burnett (19-0, 9 KO) oraz perspektywiczny Michaił Alojan (4-0) zostali dziś oficjalnie ogłoszeni zawodnikami, którzy wezmą udział w turnieju World Boxing Super Series. Tym samym poznaliśmy już wszystkich uczestników zmagań w kategorii koguciej.

Wcześniej ogłoszono, że w turnieju wezmą udział Naoya Inoue, Zolani Tete, Emmanuel Rodriguez, Nonito Donaire, Jason Moloney i Juan Carlos Payano. Przypomnijmy, że poza kogucią w drugim sezonie pięściarze będą rywalizowali w dywizji super lekkiej. W tej kategorii potwierdzono dotąd udział Kiryła Relicha, Anthony'ego Yigita, Iwana Baranczyka, Josha Taylora, Eduarda Trojanowskiego, a także Regisa Prograisa.

- Nie mogę się doczekać, by zawalczyć z najlepszymi pięściarzami w mojej dywizji. Moim marzeniem zawsze było zunifikowanie wszystkich tytułów i cieszę się, że w końcu będzie się mogło ono spełnić - powiedział Burnett.

- Jestem wdzięczny i dumny, że mogę być częścią tego turnieju - wyjawił Alojan.

Przypomnijmy, że losowanie par ćwierćfinałowych drugiego sezonu turnieju World Boxing Super Series odbędzie się w najbliższy piątek w Moskwie.