PROMOTOR JOSHUY: ANTHONY PODPISZE KONTRAKT NA WALKĘ Z WILDEREM

Redakcja, Sky Sports

2018-07-11

Promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO) zapowiedział, że Anglik podpisze kontrakt na walkę z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), do której ma dojść 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

- Rozmawiałem wczoraj z Anthonym. Wszystkie warunki, na które zgodził się Wilder, zostały przeniesione na kontrakt. Mają to wszystko już od ponad miesiąca, ale nic z tym nie zrobili, myślę więc, że po prostu podpiszemy umowę - mówi Eddie Hearn.

- Joshua stwierdził, żebyśmy złożyli podpis i położyli kontrakt przed nimi, żeby sobie nie myśleli, że z jakiegoś dziwacznego powodu blefujemy albo nie chcemy tej walki. W przyszłym tygodniu Anthony będzie miał konferencję prasową odnośnie swojego najbliższego pojedynku, będzie też w Ameryce. Dobrze będzie polecieć tam i móc powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy, że wy zgodziliście się na warunki, a my podpisaliśmy kontrakt. Trzymamy kciuki, żeby Joshua i Wilder spotkali się 13 września na Wembley - dodaje.

Joshua kolejny pojedynek stoczy 22 września na tym samym stadionie. Jego rywalem będzie prawdopodobnie Aleksander Powietkin (34-1, 24 KO), obowiązkowy pretendent WBA.

Najbliższym przeciwnikiem Wildera ma być Dominic Breazeale (19-1, 17 KO).