TYSON FURY: OBÓZ JOSHUY PO PROSTU OBAWIA SIĘ WILDERA

Redakcja, Instagram

2018-06-27

Tyson Fury (26-0, 19 KO) jest jednym z tych, którzy kręcą nosem na Anthony'ego Joshuę (21-0, 20 KO) po tym, jak fiaskiem zakończyły się rozmowy w sprawie jego walki unifikującej wszystkie cztery pasy wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

- To trochę skomplikowana sytuacja, albo po prostu obóz Joshuy sprawiał, że tak to wyglądało. Pamiętajmy o tym, że Amerykanie dawali Joshui 50 milionów dolarów, czyli 38 milionów funtów. To wielkie pieniądze, bez względu na to, z kim walczysz. Oni najzwyczajniej boją się tego pojedynku. Wilder ze swoim stylem jest wszystkim co najgorsze dla Joshuy - przekonuje były mistrz świata, który kilkanaście dni temu wrócił udanie po 30 miesiącach przerwy.

- Promujący Joshuę Eddie Hearn wie dobrze o tym, że Wilder nie będzie pasował Anthony'emu, dlatego chce najpierw zorganizować mu kilka innych walk, zanim pośle go na Wildera - dodał Fury.

W zastępstwie za Wildera rywalem AJ-a 22 września będzie prawdopodobnie obowiązkowy challenger, Aleksander Powietkin (34-1, 23 KO).