DUBOIS OTWARTY NA WALKĘ Z GORMANEM

Redakcja, BoxNation

2018-06-25

Daniel Dubois (8-0, 8 KO) i Nathan Gorman (13-0, 11 KO) to dwaj kolejni angielscy prospekci wagi ciężkiej z Anglii. A że Brytyjczycy bardzo chętnie konfrontują utalentowanych pięściarzy między sobą, już wkrótce możemy się spodziewać tej dwójki w ringu naprzeciw siebie.

Obaj są już notowani w rankingu federacji WBC - odpowiednio na miejscach 32 i 34. Ale to melodia przyszłości, bo przecież Dubois nie skończył nawet 21 lat, a Gorman właśnie dziś obchodzi 22. urodziny. Niedawno w kategorii cruiser Brytyjczycy zorganizowali walkę niepokonanych Okolie i Chamberlaina, być może więc wkrótce do podobnej potyczki dojdzie również w wadze ciężkiej.

- Jestem już gotowy i otwarty na walkę z Gormanem. Wszystko jednak zależy od mojego promotora Franka Warrena oraz menadżera Martina Bowersa. Oni wiedzą co dla mnie najlepsze - stwierdził Dubois. Wcześniej Gorman rzucił mu rękawicę, więc obaj są otwarci na taki pojedynek.

A swoją drogą jeszcze nie tak dawno temu Mroczkowski pokonał Dubois, zaś Wierzbicki Gormana. Dziś obaj mogliby swoim niedawnym rywalom czyścić buty...