HORN: NIE POWTÓRZĘ BŁĘDU - CRAWFORD: JA TO NIE PACQUIAO

Redakcja, fightnews.com

2018-06-08

Mistrz WBO w wadze półśredniej Jeff Horn (18-0-1, 12 KO) i pretendent Terence Crawford (32-0, 23 KO) spotkali się w czwartek na ostatniej konferencji prasowej przed walką, która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w MGM Grand w Las Vegas.

- Jestem zaskoczony, jak wielu ludzi stawia na rywala. Crawford to świetny zawodnik, czołówka P4P, wyczyścił wagę super lekką. Kiedyś popełniłem błąd, nie doceniłem w czasach amatorskich mniejszego ode mnie rywala i kilka razy leżałem. Nie powtórzę już tego błędu. Nie mogę doczekać, aż udowodnię wątpiącym, jak bardzo się mylą - powiedział Horn.

- On traktuje mnie jako małego zawodnika wagi półśredniej. W ringu przekona się, że jest inaczej. Jestem większy i silniejszy, jestem w swoim prime. Wiele osób zwraca uwagę, jak spychał Pacquiao, ale ja nie jestem Pacquiao. Zobaczymy w sobotę, kto będzie zamroczony i kto padnie - oznajmił z kolei Crawford.

Dla Horna będzie to druga obrona tytułu WBO, który w lipcu ubiegłego roku odebrał Manny'emu Pacquiao. Crawford, były mistrz świata w wagach lekkiej i super lekkiej, zadebiutuje w półśredniej.