WASILEWSKI: TO NAJLEPSZY MOMENT NA WALKĘ WŁODARCZYK-SZPILKA

Marcin Olkiewicz, eurosport.interia.pl

2018-06-07

Wygląda na to, że coraz bliżej zakontraktowania jest hitowe na polskiej scenie starcie Krzysztofa Włodarczyka (55-4-1, 38 KO) z Arturem Szpilką (21-3, 15 KO). Jak wiemy obaj panowie wyrazili już chęć skrzyżowania ze sobą rękawic, zwolennikiem pomysłu jest również główny decydent w tej sprawie promotor Andrzej Wasilewski.

Nie ma co ukrywać - Włodarczyk i Szpilka nie darzą się sympatią, a ich walka jest chyba obecnie największą, jaką można zorganizować na polskiej ziemi. Tego zdania jest również szef grupy Knockout Promotions, który jasno deklaruje, że będzie dążył do zorganizowania pojedynku obu panów jeszcze w tym roku.

- Nie ma lepszej sytuacji, jak obecna, gdy Krzysiek jest po cennym zwycięstwie, a Artur jest po "jakiejś tam" wygranej. Innymi słowy obaj są w tym momencie na górze, a nie wiadomo, co będzie za pół roku - twierdzi promotor.

- Nie oszukujmy się, to z Krzyśkiem Włodarczykiem zaczynałem przygodę z boksem zawodowym i zawsze będzie najbliższy mojemu sercu, ale z Arturem też jestem blisko związany, mimo nieraz wielu emocji. Najlepszą datą dla takiej gali pewnie byłby początek listopada - powiedział w rozmowie z portalem Interia.pl Andrzej Wasilewski.