OJCIEC TYSONA FURY'EGO: BELLEW NIE WYGRAŁBY NAWET ZE MNĄ!

Redakcja, iFL TV

2018-06-06

Ojciec Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) doradził Tony'emu Bellew (30-2-1, 20 KO), żeby nie prowokował jego syna, bo walka z byłym mistrzem wagi ciężkiej źle by się skończyła dla zawodnika z Liverpoolu.

- Dlaczego robisz z siebie idiotę? Przecież wiesz, że Tyson cię zdzieli! Myślę, że nie wygrałbyś nawet ze mną, a ja przecież jestem już skończony! Zapomnij o moim synu, trzymaj się zawodników wagi półciężkiej i nieznanych cruiserów, a będzie dobrze. Wygrałeś ze 100-letnim Davidem Haye'em, ale zapomnij o tym, nie możesz pokonać Tysona Fury'ego! Przestań w ogóle wypowiadać jego nazwisko - stwierdził John Fury.

Fury wróci na ring w najbliższą sobotę w Manchesterze, gdzie zmierzy się z Seferem Seferim (23-1, 21 KO). Choć miał długą przerwę, jego ojciec podkreśla, że już teraz pokonałby czołówkę wagi ciężkiej, w tym Anthony'ego Joshuę (21-0, 20 KO).

- Mam już dość odpowiadania na pytania o AJ-u. Tyson pokona go już teraz! Tu nie ma żadnej rywalizacji. Tyson wygrałby z nim nawet przez sen - oznajmił.