BEMOWO BOXING EVENT 3 - ZAPOWIEDŹ

Redakcja, Informacja własna

2018-06-06

Już 9 czerwca zapraszamy na trzecią edycja gali bokserskiej organizowanej w legendarnym Klubie Bokserskim LEGIA w Warszawie przy ul. Waldorffa 31. W tym roku gala została poszerzona o promocję kickboxingu oraz boksu wśród dzieci i młodzieży.

Na rozgrzewkę wystartujemy z trzynastoma walkami w formule pointfightingu i light-contakt - to od godziny 14:30, kiedy najmłodsi wychowankowie KB Legia wystąpią w pojedynkach z dzieciakami innych warszawskich klubów. Integracja poprzez ringowe starcia - to cementuje najbardziej męską przyjaźń! 

Natomiast od godziny 17:00 zaplanowano walki rekreacyjne, a zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia to walki punktowane w boksie olimpijskim i mecz Warszawa kontra Radom.

Zaplanowano także czas na oddech od tak wielu emocji - dlatego w przerwach najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursach sportowych z nagrodami, a tym którzy odczują głód bardziej fizyczny firma Easy-Event będzie serwowała kaszankę, karkówkę i kiełbasę z grilla.

Całe wydarzeni nie odbyło by się - gdyby nie wsparcie ludzi, którzy kryją się za firmami i organizacjami: Klub Bokserski Legia, Warszawski Boks, Ludzie Tego Miasta, Dzielnica Bemowo, BOKSER.ORG, Ostromecko, Febryka Opasek, Pomelo, Protego Security, Tattoo&Gallery, MtMarketing, Eccoms, Crux, High Position, Pole Position, Kolorado.

Jak to na pikniku bywa, miejsca będzie dużo, ale jeśli ktoś che mieć zagwarantowane miejsca siedzące i catering to należy zakupić wejściówkę VIP, ale dla mniej wymagających bilety sa po 20 złotych, natomiast dzieci wstęp mają bezpłatny.

Bemowo Boxing Event 3 - Dzień Dziecka z Boksem 2018 Warszawa