HEARN ZAPRASZA BRACI CHARLO DO WALK Z JACOBSEM I BROOKIEM

Redakcja, Fight Hub TV

2018-03-24

Daniel Jacobs (33-2, 29 KO) musi się jeszcze uporać z Maciejem Sulęckim (26-0, 10 KO), niemniej promotor Amerykanina Eddie Hearn coraz poważniej myśli o potyczce swojego zawodnika z Jermallem Charlo (26-0, 20 KO).

Na początku marca Jacobs wpadł na Charlo na gali Wilder-Ortiz. Pomiędzy zawodnikami doszło do wymiany zdań, którą zdaniem Hearna zdecydowanie wygrał "Miracle Man".

- Policja poszukuje duszy Charlo po tym, jak Daniel mu ją odebrał w korytarzu hali Barclays Center - stwierdził szef stajni Matchroom Boxing.

Promotor podkreśla jednak, że zarówno Jermall, jak i jego brat Jermell Charlo (30-0, 15 KO) to "bardzo, bardzo utalentowani zawodnicy", którzy "robią dużo szumu". Dlatego chce zrobić galę z udziałem ich obu. Jermall miałby się na niej zmierzyć z Jacobsem, a Jermell z Kellem Brookiem (37-2, 26 KO). - To byłaby wygrana 2:0 dla Matchroom Boxing - oznajmił Hearn.

Jacobs zaboksuje Sulęckim 28 kwietnia w Barclays Center na Brooklynie. Tydzień wcześniej w tej samej hali Jermall Charlo skrzyżuje rękawice Hugo Centeno Jr (26-1, 14 KO).