HEARN O OFERCIE WHITE'A: WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

Marcin Olkiewicz, givemesport.com

2018-03-22

Eddie Hearn nie wyklucza współpracy z Daną Whitem przy promocji czempiona wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO), jednak najpotężniejszy europejski promotor powątpiewa, by oferta szefa UFC opiewająca na niebagatela 500 milionów dolarów była poważna.

- Myślę, że oni szukają rozgłosu. Większa część tych wypowiedzi to zapewne propaganda, no ale wszystko jest możliwe - twierdzi Hearn.

Przypomnijmy, że dziś po południu wypłynęła informacja, że wkraczający na bokserski rynek Dana White chciałby ściągnąć pod swoje skrzydła Anthony'ego Joshuę. I to za 500 milionów dolarów. Szef stajni Matchroom Boxing deklaruje, że jest gotowy do podjęcia rozmów, jednak wątpi, by wspomniane wyżej pieniądze istotnie znalazły się na stole.

- Chciałbym usiąść do stołu z Daną Whitem. Jeśli on rzeczywiście myśli poważnie o AJ-u, musi się spotkać ze mną. Anthony wielokrotnie twierdził, że jest zadowolony, że reprezentuję jego interesy, a ja zawsze staram się to robić jak najlepiej. Dlatego chętnie wysłucham każdej propozycji - obwieścił Hearn.

- To, co Anthony najbardziej kocha w naszej współpracy, to możliwość sprawowania kontroli. To on podejmuje decyzje co do swoich sponsorów, przeciwników i tak dalej. Myślę, że zostaniemy razem do końca jego kariery - zakończył słynny promotor.