MASTERNAK ZAWALCZY Z KALENGĄ BEZ GMITRUKA W NAROŻNIKU

Marcin Olkiewicz, Twitter

2018-03-08

Wprawdzie Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) od jakiegoś czasu pod okiem Andrzeja Gmitruka przygotowuje się do zaplanowanego na 21 kwietnia boju z Yourim Kalengą (23-4, 16 KO), jednak wiemy już na pewno, że ceniony szkoleniowiec nie stanie w narożniku "Mastera" podczas tej bardzo ważnej przecież potyczki.

Wszystko przez napięty grafik trenera Gmitruka. Jak doskonale wiemy, jeden z dwóch najbardziej utytułowanych szkoleniowców nad Wisłą ma pod swoimi skrzydłami obecnie oprócz Masternaka jeszcze Izu Ugonoha, Artura Szpilkę oraz Maćka Sulęckiego, który tydzień po walce wrocławianina w Nowym Jorku zmierzy się z Danielem Jacobsem.

- Termin walki mojego zawodnika jako main event gali HBO Macieja Sulęckiego 28.04.2018 jest znany od bardzo dawna. Niestety, jest on krańcowo zbieżny z niedawno ogłoszonym terminem przez organizatora gali Polsat Boxing Night, w której przewidziany jest udział mojego zawodnika Mateusza Masternaka, co w sposób oczywisty wyklucza mój udział jako sekundanta w jego narożniku. Zawodnik został poinformowany o sytuacji, mimo to wyraził chęć przygotowań pod moim kierownictwem, oczekując na przeprowadzenie odpowiednich konsultacji w sprawie ewentualnego zastępstwa - napisał w oświadczeniu do kibiców Andrzej Gmitruk.