NA HORYZONCIE BALSKI vs JEŻEWSKI?

Redakcja, Twitter

2018-02-28

Kiedy Mariusz Grabowski miał jeszcze pod swoimi skrzydłami Nikodema Jeżewskiego (13-0-1, 8 KO) i Adama Balskiego (11-0, 8 KO), chciał ich skonfrontować między sobą. Potem taki pojedynek starał się dopiąć Mateusz Borek na jednej z gal PBN. Dotąd się nie udawało, ale wygląda na to, że po wakacjach starcie polsko-polskie w wadze junior ciężkiej może zostać w końcu dopięte.

Wszystko rozpoczął Marcin Piwek na jednym z portali społecznościowych, zaczepiając nie tylko Balskiego, ale i samego Borka, który od jakiegoś czasu współpromuje Balskiego wraz z Grabowskim.

"Zapraszamy Adama Balskiego do walki z Nikodemem na naszej gali. Oferujemy dwukrotność oferty dla Nikodema na gali BBN - Borex Boxing Night" - napisano na oficjalnym profilu grupy Fight Events.

"Ktoś pomylił odwagę z odważnikiem, ale niech będzie. Proponowałem jesienią - nie wyszło. Wiosna - nie wyszło. Krystian (Krystian Każyszka dop. Redakcja) i Marcin znali moją ofertę. Na Waszej gali oferta razy dwa? Przyjęta. Od razu. Adam Balski trzy miesiące po PBN jest gotowy. Żadnych wymówek i tłumaczeń. Umowa stoi" - szybko odpowiedział Borek.

Przypomnijmy, że Jeżewski wrócił po rocznym zawieszeniu i niespełna dwa tygodnie temu znokautował w siódmej rundzie Tarasa Oleksijenkę. Z kolei Balski wyleczył złamaną szczękę i kolejny pojedynek stoczy 21 kwietnia w Częstochowie z nieznanym jeszcze rywalem.