KAUFFMAN RZUCA WYZWANIE KOWNACKIEMU (WIDEO)

Redakcja, Informacja własna

2018-02-26

Amerykanin Travis Kauffman (31-2, 23 KO) po raz kolejny rzucił wyzwanie czołówce wagi ciężkiej, w tym Adamowi Kownackiemu (17-0, 14 KO).

32-latek już w styczniu proponował walkę Polakowi. Niedawno postanowił się przypomnieć za pośrednictwem krótkiego nagrania, które zamieścił w sieci.

- Nie walczyłem od czasu walki z Amirem Mansourem w marcu 2017 roku. Nie z mojej winy. Po prostu wielu tych zawodników nie chce ze mną walczyć. Rzuciłem wyzwanie Arturowi Szpilce, ale odrzucił ten pojedynek, mówił, że chcę więcej pieniędzy. Ja mówiłem, że mogę walczyć nawet za darmo, tak byłem pewny swego. Potem rzuciłem wyzwanie Dominikowi Breazeale'owi i Adamowi Kownackiemu. Mówiłem, że jeśli któryś z nich ze mną wygra, to zakończę karierę. Tak poważnie do tego podchodzę - mówi Kauffman w poniższym klipie.

- Breazeale i Kownacki, to wiadomość dla was. Jak nie chcecie walczyć, to rozumiem. Rozumiem, jeśli się boicie. Mówię też do wszystkich zawodników z pierwszej piętnastki. Zróbmy tę walkę! Jak któryś z was mnie pokona, to przejdę na emeryturę i już nigdy więcej nie będę boksować - dodaje.