OFICJALNIE: CANELO-GOŁOWKIN PONOWNIE W LAS VEGAS

Marcin Olkiewicz, Boxingnews 24

2018-02-22

Ostatnią niewiadomą dotyczącą rewanżowego pojedynku Saula Alvareza (49-1-2, 34 KO) z Giennnadijem Gołowkinem (37-0-1, 33 KO) pozostawała kwestia lokalizacji. Teraz już wszystko jasne. Obaj panowie po raz kolejny skrzyżują ze sobą rękawice w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Przypomnijmy, że do pierwszego boju Alvareza z Gołowkinem doszło we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas po bardzo zaciętych i emocjonujących dwunastu rundach sędziowie punktowi orzekli remis. Rewanż oficjalnie ogłoszono już przed kilkoma tygodniami, ale organizatorzy do dziś ciągle wahali się, gdzie go zorganizować - w grę wchodziło nowojorskie Madison Square Garden oraz właśnie T-Mobile Arena w Las Vegas. Ostatecznie zdecydowano się na tę drugą opcję.

- Cieszę się, że po raz czwarty będę miał okazję zaboksować w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. Otworzyłem tej arenie drzwi do goszczenia wielkich walk, dlatego też stała się ona moim ulubionym miejscem. To właśnie tutaj wszystko się zaczęło i tutaj będę chciał to zakończyć, nokautując Gołowkina - obwieścił Canelo.