WARD DLA BELLEW PO WALCE Z HAYE'EM?

Redakcja, fighthype.com

2018-02-22

Promotor Eddie Hearn chciałby, żeby po najbliższej walce Tony Bellew (29-2-1, 19 KO) zmierzył się z Andre Wardem (32-0, 16 KO). Amerykanin przebywa wprawdzie na emeryturze, ale ostatnio dawał do zrozumienia, że może wrócić na ring.

- Wcześniej Tony mówił mi, że to może być jego ostatnia walka. Wszystko jednak przemyślał i teraz mówi już o czterech lub pięciu występach. Chciałbym, żeby po tym najbliższym zmierzył się z Wardem. Sądzę, że Ward wróci z emerytury. To byłaby świetna walka. Ludzie znowu skreślaliby Tony'ego, bo Ward to wielki zawodnik, gość z list P4P, kapitalny technicznie. Mój człowiek jest jednak zawodnikiem wagi junior ciężkiej i może sprawić mu problemy - oznajmił szef stajni Matchroom.

W najbliższym pojedynku Bellew zmierzy się 5 maja w Londynie z Davidem Haye'em (28-3, 26 KO). Walka odbędzie się w kategorii ciężkiej, ale potem zawodnik z Liverpoolu zamierza powrócić do junior ciężkiej, w której dzierżył w przeszłości pas WBC, a dzisiaj jest mistrzem emerytowanym, co oznacza, że kiedy tylko sobie zażyczy, może boksować o tytuł.

- Teraz skupiamy się oczywiście na 5 maja. Ale są różne opcje. Na przykład walka ze zwycięzcą World Boxing Super Series. Albo walka o pas w wadze ciężkiej - stwierdził Hearn.