MILLER NA GALI JACOBS-SULĘCKI. 'POLIGON PRZED JOSHUĄ I WILDEREM'

Redakcja, ESPN

2018-02-19

Na zaplanowanej na 28 kwietnia gali w Barclays Center na Brooklynie, na której Maciej Sulęcki (33-2, 29 KO) zaboksuje z Danielem Jacobsem (33-2, 29 KO), kolejny pojedynek stoczy też dopraszający się walki o mistrzostwo wagi ciężkiej Jarrell Miller (20-0-1, 18 KO).

Pochodzący z Brooklynu 29-latek skrzyżuje rękawice z Johannem Duhaupasem (37-4, 24 KO).

- Ta walka to będzie tylko kolejny krok na drodze do bycia uznawanym za najlepszego na świecie, a także poligon przed walkami z Anthonym Joshuą i Deontayem Wilderem - oznajmił Amerykanin.

Rywal Millera odniósł trzy kolejne zwycięstwa od czasu porażki w szóstej rundzie z Aleksandrem Powietkinem w grudniu 2016 roku. Wcześniej Duhaupasa zastopował też wspomniany Wilder.

- Czołowy zawodnik wagi ciężkiej nie musi być ani ciężki, ani lekki, ani gruby, ani chudy. Musi być po prostu silny. Pokażę, że jestem dość silny, aby pokonać Millera - zapowiada 37-letni Francuz.

MACIEJ SULĘCKI: POKONAM JACOBSA!

Na gali wystąpi też m.in. Katie Taylor (8-0, 4 KO), która zmierzy się z Victorią Noelią Bustos (18-4) w pojedynku o pasy IBF i WBA w wadze lekkiej. Transmisję z zawodów przeprowadzi za oceanem telewizja HBO.