SPARUJĄ PRZED GALĄ W NYSIE

Redakcja, Informacja własna

2018-01-27

Na dwa tygodnie przed galą w Nysie zawodnicy schodzą już z obciążeniami i kończą dłuższe sparingi. Przypomnijmy, że głównym wydarzeniem tej imprezy będą walki dwóch byłych mistrzów świata kategorii junior ciężkiej - Krzysztofa Głowackiego (28-1, 18 KO) oraz Krzysztofa Włodarczyka (53-4-1, 37 KO).

Zarówno "Główka" jak i "Diablo" przygotowując się do tego startu sparowali z mistrzem Wspólnoty Brytyjskiej, Luke'em Watkinsem (13-0, 9 KO).

"To była wspaniała podróż do Polski. Czerpałem z wiedzy dwóch byłych mistrzów świata oraz ich trenera Fiodora Łapina. Na pewno wykorzystam te nauki w przyszłości" - napisał na jednym z portali społecznościowych Watkins.

Innym uczestnikiem nyskiej gali będzie Paweł Stępień (7-0, 6 KO), jeden z ciekawszych "półciężkich" na naszej scenie. Paweł - już nie pierwszy raz, w ramach przygotowań sparował z zaprzyjaźnionym Robertem Parzęczewskim (18-1, 11 KO). Na obu bardzo liczymy w przyszłości...

Za dwa tygodnie w akcji zobaczymy również Przemysława Runowskiego (16-0, 3 KO), Przemysława Zyśka (5-0, 2 KO) i Łukasza Różańskiego (7-0, 6 KO).