PROMOTOR JOSHUY: WALKA Z FURYM TRUDNA DO ZROBIENIA

Redakcja, Sky Sports

2018-01-25

Eddie Hearn nie traci nadziei na zorganizowanie walki Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) z Tysonem Furym (25-0, 18 KO), ale przyznaje, że nie będzie to łatwe.

- Wszyscy chcą zobaczyć Fury'ego z powrotem w ringu i myślę, że go zobaczymy. Jak już mówiłem tydzień temu, my jesteśmy gotowi zrobić tę walkę. Nie można jej jednak zrobić przez media społecznościowe, musimy się spotkać za zamkniętymi drzwiami - powiedział promotor Joshuy.

- Walka będzie trudna do zrobienia, bo byłaby to co prawda dobrowolna obrona Joshuy, ale obrona w starciu z takim pretendentem jak Fury, który jest byłym mistrzem świata i ma swoją wartość - dodał.

Nieaktywny od przeszło dwóch lat Fury zamierza wrócić na ring w kwietniu. Wcześniej, 31 marca, Joshua zmierzy się w Cardiff w walce unifikacyjnej z Josephem Parkerem (24-0, 18 KO).

- Chcemy walki z Furym, ale kiedy mamy zaplanowaną potyczkę z kimś takim jak Parker, nie możemy w ogóle mówić o Tysonie, nie możemy lekceważyć Josepha. Fury to kwestia przyszłości, o ile Anthony wygra 31 marca - stwierdził Hearn.