SULĘCKI O WYGRANYM PRZETARGU PRZEZ KINGA: NO COMMENT

Redakcja, Boxing.pl/Twitter

2018-01-23

- Dwóch moich promotorów nie przebiło oferty kulawego Kinga - komentuje przegrany przetarg na swoją eliminacyjną walkę z Vanesem Martirosyanem (36-3-1, 21 KO) numer jeden rankingu WBC wagi junior średniej Maciej Sulęcki (26-0, 10 KO). Kilka dni temu odbyło się spotkanie przetargowe dotyczące tego pojedynku. Grupa Don King Production wygrała przetarg, przebijając obóz Polaka o około 20 tysięcy dolarów - o czym Andrzej Wasilewski wspominał w rozmowie z portalem Boxing.pl

Wasilewski powiedział w niej, że ich oferta opiewała na sumę w okolicach 80 tysięcy dolarów. Po publikacji artykułu z wypowiedziami współwłaściciela Sferis Knockout Promotion polski pięściarz odniósł się do tego na jednym z portali społeczniościowych. 

- Jak na to wszystko patrzę to chyba najsłuszniejszą drogą byłoby zmienić ring na oktagon... Czas jest wtedy, kiedy jest się młodym. Zajdziesz do celu, jeżeli masz wokół siebie ludzi, którzy chcą w Ciebie inwestować. Ja takich nie mam, co dokładnie pokazał ten przetarg. Dwóch moich promotorów nie przebiło oferty kulawego Kinga - napisał popularny "Striczu".

Nie wiemy jeszcze gdzie odbędzie się pojedynek obu pięściarzy. Po wynikach przetargu maleją jednak szanse na organizację starcia nad Wisłą.