CANELO UZGODNIŁ JUŻ WARUNKI REWANŻU Z GOŁOWKINEM!

2018-01-12, Redakcja, LA Times

Saul Alvarez (49-1-2, 34 KO) dopiął wszystkie szczegóły swojego kontraktu i wyraził zgodę na rewanż 5 maja z Giennadijem Gołowkinem (37-0-1, 33 KO). Kazach też już jest blisko osiągnięcia kompromisu i spodziewa się, że on również w ciągu kilku dni dojdzie do porozumienia ze swoim promotorem.

Data to żadna niespodzianka - 5 maja w Cinco de Mayo, czyli w dniu święta wszystkich Meksykanów. Eric Gomez, prezydent stajni Golden Boy Promotions, poinformował, że tym razem - w przeciwieństwie do pierwszej walki, nie będzie w kontrakcie umowy o ewentualnym rewanżu. Ważna jest też lokalizacja, ponieważ obóz GGG naciskał, by druga walka odbyła się poza Las Vegas.

Zostały już tylko dwie oferty. Tak oto rewanż zostanie rozegrany albo w T-Mobile Arena w Las Vegas, gdzie obaj zaboksowali z sobą w połowie września, albo w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Pierwsze starcie pomiędzy Kazachem a Meksykaninem - z pasami WBA/WBC/IBF wagi średniej w stawce, odbyło się w połowie września. Po dwunastu zażartych rundach każdy sędzia typował inaczej - 118:110 Alvarez, 115:113 Gołowkin i 114:114. Remis. Na ten rewanż czeka chyba każdy kibic boksu!

<< Powrót na stronę główną <<