MACIEC OSTRO DO SZYMAŃSKIEGO: WYJDŹ ZE MNĄ NA PBN, A PÓŹNIEJ GADAJ!

Redakcja, Twitter

2018-01-09

Chcący powrócić na zawodowe ringi Łukasz Maciec (23-3-1, 5 KO) nie może doczekać się zakończenia trwającego już prawie dwa lata rozbratu z boksem. Pięściarz z Lublina nie tak dawno zaczął prężniej poruszać się w mediach społecznościowych i w jednym z tematów tam poruszonych na Twitterze - łagodnie rzecz ujmując - nie przebierał w słowach. Na celowniku "Grubego" znalazł się jeden z młodszych pięściarzy, Patryk Szymański (18-0, 9 KO). 

Chodzi o komentarz w sprawie potencjalnej walki pomiędzy Szymańskim, a doświadczonym Damianem Jonakiem, który prawdodpodobnie w 2018 roku powróci między liny. Patryk już pod koniec roku skomentował doniesienia na Twitterze: "Chyba mało realne zestawienie, ale jestem otwarty na taką walkę". Wczoraj jednak w wywiadzie dla innego portalu bokser z Konina stwierdził, że nie sądzi, by Jonak z nim zaboksował.  

Tej wypowiedzi nie omieszkał skomentować na swoim profilu na Twitterze wspomniany Maciec, który wyzwał młodszego pięściarza do walki. 

- Szymański, nie pierd**, że Jonak by z tobą nie wyszedł, jak byłby w formie to jeszcze byś KO dostał! Wyjdź ze mną na PBN, a później gadaj - napisał 28-letni lublinianin.