WHYTE vs BROWNE 24 MARCA W LONDYNIE?

Elliot Foster, Boxingscene

2017-12-21

Trwają prace nad zakontraktowaniem pojedynku Dilliana Whyte'a (22-1, 16 KO) z Lucasem Brownem (25-0, 22 KO). Według brytyjskich mediów obaj panowie mają spotkać się ze sobą w ringu 24 marca w hali O2 Arena w Londynie.

Co prawda kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, ale "The Body Snatcher" już zdążył odnieść się do całej sprawy za pomocą jednego z portali społecznościowych.

- Nareszcie będę miał okazję stłuc tego wytatuowanego penisa. 24 marca, O2 Arena. Nie mogę się doczekać - obwieścił Dillian Whyte.

Na odpowiedź pięściarza z Australii nie trzeba było długo czekać. "Big Daddy" podkreślił, że do dogrania pojedynku jeszcze trochę brakuje, ale równocześnie zaznaczył, że jest gotowy pojechać na wyspy brytyjskie i podjąć urodzonego na Jamajce pięściarza.

- Jest jeszcze kilka spraw do uporządkowania. Wciąż nie ma żadnego kontraktu, jestem jednak gotów uśpić Dilliana Whyte'a - napisał Browne.

Przypomnijmy, że Dillian Whyte ostatni raz pojawił się między linami 28 października, kiedy to pokonał na punkty Roberta Heleniusa. Lucas Browne w czerwcu zastopował zaś w drugiej rundzie Matthewa Greera.