ŁOMACZENKO vs RIGONDEAUX: ŚWIETNA ROZPISKA, CIEKAWI PROSPEKCI

Redakcja, Informacja prasowa

2017-11-21

Bryant Jennings (20-2, 11 KO) wraca 9 grudnia w Nowym Jorku podczas kapitalnej gali Łomaczenko vs Rigondeaux. Bo zanim do ringu wyjdą główni bohaterowie, wcześniej inne wielkie atrakcje - między innymi występ byłego pretendenta do trzech pasów wagi ciężkiej.

Pięściarz z Filadelfii po związaniu się kontraktem z grupą Top Rank pokonał w sierpniu w drugiej rundzie Daniela Martza. Teraz naprzeciw niego stanie 120-kilogramowy Don Haynesworth (13-1-1, 11 KO). Ich potyczkę zakontraktowano na osiem rund.

W sławnej Madison Square Garden wystąpią również inne bardzo ciekawe postacie. Amerykanie liczą na srebrnego medalistę olimpijskiego z Rio, zaledwie 20-letniego Shakura Stevensona (3-0, 1 KO). Jego rywalem będzie Oscar Mendoza (4-2, 2 KO).

Z kolei złoty medalista z Rio, boksujący w kategorii junior półśredniej Fazliddin Gaibnazarow (3-0, 1 KO), sprawdzi swoją formę w konfrontacji z niepokonanym Stevenem Ortizem (7-0, 2 KO). Tu też osiem rund zapisanych w kontrakcie.

Inna wielka postać ringów olimpijskich, były mistrz świata i brązowy medalista olimpijski - Michael Conlan (4-0, 4 KO), tak jak Stevenson na dystansie sześciu starć powalczy z Luisem Fernando Moliną (7-3-1, 2 KO).