BROOK: ZAGŁOSUJĘ, ŻEBY KHAN ZJADŁ JĄDRA KANGURA

Redakcja, Sky Sports

2017-11-14

Amir Khan (31-4, 19 KO) ma wystąpić w reality show w Australii, a Kell Brook (36-2, 25 KO) żartuje, że jego rodak znalazł kolejny sposób, aby przed nim uciec.

Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale Khan być może weźmie udział w programie "I'm a Celebrity... Get Me Out of Here!" (Jestem celebrytą... Zabierzcie mnie stąd!), którego uczestnicy żyją w dżungli i muszą się mierzyć z wieloma nietypowymi wyzwaniami.

- Myślę, że wybiera się tam po to, żeby przede mną uciec. Zaraz zacznie gadać, że się ze mną zmierzy, jeśli tylko wytrzymam w dżungli dłużej niż on. Zawsze ma jakąś wymówkę - stwierdził Brook.

- Lubię ten program, z chęcią go tam zobaczę. Zagłosuję, żeby zjadł jądra kangura albo coś w tym stylu. Upewnię się, aby zapłacił za to, że mnie unika - dodał.

Brook od dawna zabiega o walkę z Khanem, ale ten był jak dotąd niechętny. Coraz więcej mówi się jednak o tym, że do pojedynku być może uda się w końcu doprowadzić w 2018 roku.

- Chętnie zobaczę [w tym programie], jaką on ma osobowość. A jeśli znajdziemy się razem w ringu, zwycięzca będzie tylko jeden i będę to ja - powiedział Brook.