ADAMEK vs KASSI: W CZWARTEK OSTATNIA KONFERENCJA PRASOWA

Redakcja, Informacja prasowa

2017-11-13

Gala "Noc Wojowników" z walką wieczoru Tomasza Adamka (51-5, 30 KO) z Kameruńczykiem Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO) nadchodzi wielkimi krokami. Bohaterowie wydarzenia w Częstochowie zakończyli przygotowania i z niecierpliwością czekają na swoje pojedynki. W jakich nastrojach rozpoczną rywalizację o kolejne zawodowe zwycięstwa? Oficjalna konferencja prasowa przed galą odbędzie się w czwartek, a w piątek wszyscy pięściarze pojawią się na ceremonii ważenia.

Plan tego tygodnia to ostatnia szansa, aby zdobyć informacje od bohaterów wydarzenia na temat ich dyspozycji. W czwartek punktualnie o godzinie 14:00 rozpocznie się konferencja prasowa, podczas której pojawią się wszyscy pięściarze, w tym oczywiście Adamek, Kassi, Adam Balski (10-8 KO) oraz Robert Parzęczewski (17-1, 10 KO).

Dzień później każdy z zawodników stanie na wadze, aby wypełnić wymagany limit. Dodatkowo po raz ostatni pięściarze spojrzą swoim rywalom głęboko w oczy, a podczas face-to-face na pewno emocji nie zabraknie. Oficjalna ceremonia ważenia rozpocznie się w piątek o godzinie 17:30.

Konferencja prasowa
Czwartek - 16 listopada - godzina 14:00
Hotel Arche, Częstochowa, ul. Oleńki 20

Ceremonia ważenia
Piątek - 17 listopada - 17:30
Hotel Arche, Częstochowa, ul. Oleńki 20

Konferencja będzie otwarta dla kibiców. Chętni będą mogli porozmawiać z pięściarzami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Wszystkich serdecznie zapraszamy.