JOSHUA: W 2018 ROKU NIE DAM RADY BOKSOWAĆ Z NIMI WSZYSTKIMI

2017-11-13, Redakcja, Daily Mail

Anthony Joshua (20-0, 20 KO) deklaruje, że chciałby spotkać się z Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO) - mistrzem WBC, Josephem Parkerem (24-0, 18 KO) - championem WBO, a także szykującym się do powrotu Tysonem Furym (25-0, 18 KO). Ponadto mówi o trzech przyszłorocznych startach. Zaznacza jednak otwarcie - Na pewno nie będą to trzej kolejni rywale.

W tej chwili promujący Anglika Eddie Hearn prowadzi rozmowy z przedstawicielami Wildera w sprawie unifikacji trzech pasów. Sam AJ relaksuje się przed kolejnym obozem na krótkich wakacjach w Dubaju, gdzie regularnie ładuje swoje baterie.

- Wiele mówi się o przyszłym roku i mojej karierze. Realia są jednak takie, że nie da się doprowadzić do walk z Parkerem, Wilderem i Furym, jedną po drugiej, w ciągu zaledwie roku. To nierealne - przyznał champion według International Boxing Federation i World Boxing Association.

Niedawno zaczepiony po raz kolejny przez Fury'ego, AJ odparł mu - "Nie gadaj tyle o walce, tylko lepiej zrzuć trochę z grubego dupska". Teraz się tłumaczy. - Czasem, gdy psy szczekają za dużo, trzeba raz na jakiś czas się odgryźć. I tak właśnie bywa w przypadku zaczepek Fury'ego. Nie będę tego jednak ciągnął zbyt długo i bawił się w przepychanki w mediach.

<< Powrót na stronę główną <<