PROMOTOR DEMENTUJE PLOTKI O KONTUZJI DAVIDA HAYE'A

2017-11-13, Redakcja, iFL TV

Eddie Hearn zdementował pogłoski, jakoby David Haye (28-3, 26 KO) nabawił się kontuzji, która uniemożliwiłaby mu przystąpienie do walki rewanżowej z Tonym Bellew (29-2-1, 19 KO).

O rzekomym urazie "Hayemakera" poinformowało anonimowe źródło z otoczenia 37-latka. Hearn, który promuje Bellew, stwierdził, że to mół być element taktyki i psychologicznej gry ze strony obozu rywala.

- Powiedziałem Tony'emu, że pewnie oni sami wypuścili tę informację, bo lubują się w tego typu gierkach. Na mniej więcej godzinę przed tą publikacją rozmawiałem na temat undercardu z członkiem sztabu Haye'a. Wiem, że jeszcze dzień wcześniej trenował, dlatego byłem trochę zaskoczony tymi doniesieniami. Skontaktowałem się więc z jego ludźmi i powiedzieli, że nie ma żadnego problemu - oznajmił.

Dodał, że telewizja Sky Sports, którą będzie transmitować tę walkę na Wyspach, zrobiła niezależne rozeznanie, którego rezultat okazał się taki sam - z Haye'em wszystko w porządku i jest gotowy do walki.

Rewanż Bellew-Haye odbędzie się 17 grudnia w hali O2 Arena w Londynie. Pierwszą walkę przez techniczny nokaut w jedenastej rundzie wygrał debiutujący w wadze ciężkiej Bellew.

<< Powrót na stronę główną <<