AMIR KHAN CHCE STOCZYĆ TRZY WALKI W 2018 ROKU

2017-11-13, Redakcja, boxingscene.com

Wygląda na to, że Amir Khan (31-4, 19 KO) ma już za sobą problemy osobiste i w końcu może się skupić na powrocie na ring. W przyszłym roku Anglik chce stoczyć trzy walki.

Pierwsza wstępnie planowana jest na luty. Jeszcze przed początkiem ramadanu, tj. przed 16 maja, ma się odbyć druga, a do trzeciej powinno dojść w drugiej połowie roku.

Niespełna 31-letni pięściarz pauzuje od czasu porażki przez ciężki nokaut z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO) w maju 2016 roku. W ostatnich miesiącach brytyjskie tabloidy rozpisywały się o jego życiu prywatnym i rozwodzie, do którego jednak prawdopodobnie nie dojdzie. W sobotę bokser zamieścił na Twitterze zdjęcie z ciężarną małżonką. Napisał, że problemy mają już za sobą, a rok zamykają w pogodnych nastrojach.

Nie wiadomo na razie, z kim będzie boksować Brytyjczyk, gdy już wróci między liny. Długo spekulował się o jego walkach z Mannym Pacquiao (59-7-2, 38 KO) i Kellem Brookiem (36-2, 25 KO), ale ten pierwszy jest już blisko emerytury, a drugi prawdopodobnie będzie chciał się najpierw odbudować po dwóch dotkliwych porażkach.

<< Powrót na stronę główną <<