CO, GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ, CZYLI ŚCIĄGAWKA KIBICA

Redakcja, Informacja własna

2017-11-11

To kolejna ważna noc dla polskiego boksu. Dziś wieczorem kibice mają wolne, ale w nocy nastawiamy budziki. Co, gdzie i o której oglądać? Oto ściąga kibica!

Wieczorem macie czas dla siebie, tylko nie przesadźcie z zabawą, bo w środku nocy trzeba wstać. Nas oczywiście najbardziej interesować będzie potyczka Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO). Ponadto w Uniondale w Nowym Jorku rękawice skrzyżują jeszcze znakomity Daniel Jacobs (32-2, 29 KO) z niepokonanym i niebezpiecznym Luisem Ariasem (18-0, 9 KO). Transmisja od godziny 3:00 na antenie Polsatu Sport!

Ale to nie jedyny pomysł na sobotnią noc. Bo o 3:30 możecie się również przenieść na Polsat Sport Extra, a tam gala z Fresno w Kalifornii, gdzie dysponujący piorunującym uderzeniem Artur Beterbijew (11-0, 11 KO) przystąpi do walki o wakujący tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji IBF w potyczce z Enrico Koellingiem (23-1, 6 KO). Tego samego wieczoru dojdzie jeszcze do ciekawych walk w kategorii junior półśredniej - Ramirez vs Reed oraz Imam vs Garcia. Wybór więc macie.

Dobrej zabawy!