SALITA O RYWALU WACHA: MILLER TO NAJLEPSZY CIĘŻKI NA ŚWIECIE

Redakcja, Boxingtalk

2017-10-16

- Wach jest większy od Jarrella i będzie stanowił kolejny krok naprzód dla mojego chłopaka - mówi Dmitriy Salita, niegdyś czołowy pięściarz kategorii junior półśredniej, obecnie między innymi współpromotor Jarrella Millera (19-0-1, 17 KO), najbliższego rywala Mariusza Wacha (33-2, 17 KO).

Pojedynek odbędzie się 11 listopada w Nassau Coliseum w Uniondale. Za oceanem pokaże go stacja HBO. Lepszy z tej dwójki zrobi ogromny krok w kierunku walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

- To kolejny przeskok w górę. Polak jest twardy, duży i będzie świetnym przeciwnikiem dla Jarrella. To naprawdę interesująca potyczka, a dla mojego zawodnika szansa, by pokazać na antenie HBO swoje możliwości bokserskie, lecz również wielką charyzmę. Moim zdaniem to najlepszy obecnie pięściarz kategorii ciężkiej i już niedługo zdobędzie tytuł. Chcielibyśmy, by już w połowie 2018 roku dostąpił zaszczytu walki o jeden z liczących się pasów. Spodziewam się, że Jarrell da wielkie show, najlepszy występ w karierze, a tym zwycięstwem wzniesie się na kolejny, wyższy szczebel - dodał Salita.