MP MŁODZIKÓW 2017 - WYNIKI PIERWSZEGO DNIA

2017-10-12, Redakcja, Informacja własna

Prezentujemy wyniki pierwszego dnia zmagań podczas VI Mistrzostw Polski Młodzików w Tarnowie Podgórnym. Poniżej zestawienie walk drugiego dnia.

Wyniki walk serii południowej (12.10.2017) godz.11:00 

Kategoria 41,5kg
1. Nikodem Zając (GUKS Carbo Gliwice) vs Jakub Zacharski (KB Taurus Goleniów) PKT 3-0
Kategoria 44,5kg
2. Hubert Domaros (KS Garda Wicko) vs Maciej Tyszczuk (MGKS Gwarek Łęczna) PKT 2-1
3. Adam Sokołowski (BKS Tiger Łomża) vs Michał Szostek (UKS Włókiennik Łódź) PKT 3-0
Kategoria 48kg
4. Mateusz Wnuk (Gwardia Szczytno) vs Paweł Sulęcki (Landowski Boxing Team) PKT 0-3
5. Paweł Paluch (BKS Tiger Łomża) vs Piotr Gorzkiewicz (MLKS Sparta Złotów) PKT 3-0
6. Filip Lewandowski (Champion Włocławek) vs Rafał Zieliński (Za Bramą Kraśnik) PKT 3-0
Kategoria 52kg
7. Jarosław Skibiński (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) vs Adrian Dąbrowski (BKS Tiger Łomża) RSC1
8. Łukasz Perkowski (KnockQutGym Warszawa) vs Radosław Pawlak (Boks Poznań Team) PKT 3-0
9. Kacper Lipiec (MGKS Gwarek Łęczna) vs Patryk Kułaga (RSB Nokaut Radomsko) RSC2
Kategoria 56kg
10. Daniel Więcek (PKS Gwardia Szczytno) vs Daniel Wieczorek (KS PACO Lublin) RSC1
11. Adrian Klima (MOSM Tychy) vs Jakub Sadowski (BKS Skorpion Szczecin) RSC2
12. Eryk Bukowski (Sporty Walki Gostyń) vs Oskar Kuliński (Champion Włocławek) PKT 3-0
Kategoria 62kg
13. Mokhammali Karimov (BKS Skorpion Szczecin) vs Patryk Maj (Kaczor Boks Team Wałbrzych) PKT 3-0
14. Patryk Jączkowski (UKS Nowi Polnica) vs Filip Kobos (M&J KO Boxing Płońsk) RSC3
Kategoria 68kg
15. Kacper Rozwora (Champion Włocławek) vs Sebastian Urbański (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) RSC1
16. Adrian Burda (TS Wisła Kraków) vs Kacper Czerwiński (MLKS Sparta Złotów) PKT 3-0
17. Wiktor Kossakowski (KS Raszyn) vs Sebastian Kusz (Ziętek Team Kalisz) PKT 0-3
18. Bruno Garlicki (KKS RUSHH Kielce) vs Bartosz Zalewski (Piękni i Zdrowi Dzierżoniów)

Wyniki walk serii wieczornej (12.10.2017) godz.16:30
Kategoria 43kg
1. Marcel Materla (BKS Skorpion Szczecin) vs Konrad Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec)  PKT 3-0
2. Cezary Paszyński (Champion Włocławek) vs Adam Kozłowski (KnockQut Bielany Warszawa) PKT 3-0
3. Jakub Kosior (Sporty Walki Piła) vs Jakub Stojek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) PKT 3-0
Kategoria 46kg
4. Kamil Sieradzki (Warta Śrem) vs Dominik Radziszewski (BKS Skorpion Szczecin) PKT 3-0
5. Dawid Litke (BKS Olimp Lublin) vs Jakub Borkowski (SKB Energa Czarni Słupsk) PKT 3-0
Kategoria 50kg
6. Albert Rogoż (PTB Tiger Tarnów) vs Dorian Piesiakowski (UKS Włókiennik Łódź) PKT 0-3
7. Kamil Nowosad (KS Sako Gdynia) vs Wojciech Boniecki (BKS Tiger Łomża) PKT 0-3
Kategoria 54kg
8. Filip Kucharski (Sako Gdynia) vs Jakub Sulęcki (Landowski Boxing Team Warszawa) RSC2
9. Dawid Szmajda (MOSM Tychy) vs Kacper Ciureja (PTB Tiger Tarnów) PKT 3-0
Kategoria 59kg
10. Krystian Fedorowicz (Champion Chojnów powiat Legnicki) vs Daniel Mazurek (Champion Włocławek) PKT 0-3
11. Dawid Haltof (MOSM Tychy) vs Maksymilian Kępka (KS Raszyn)  PKT 3-0
12. Mateusz Kozłowski (BKS Skorpion Szczecin) vs Oskar Ksel (Fighter Kielce) RSC2
Kategoria 65kg
13. Jakub Janiszewski (KnockOutGym Warszawa) vs Paweł Janiszewski (KSW Róża Karlino) PKT 0-3
14. Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Wrocław) vs Piotr Dominikowski (BKS Tiger Łomża) RSC1
15. Szymon Szmyd (RKB Wisłok Rzeszów) vs Aleksander Wąsik (MOSM Tychy) RSC2
16. Paweł Korzec (ASB KS Hetman Zamość) vs Wiktor Karaś (WKB Start Włocławek) PKT 3-0
Kategoria 72kg
17. Adam Naklicki (UKS Junior Świątki) vs Dawid Brzeziński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) PKT 0-3
18. Alan Koźlik (KS Raszyn) vs Wiktor Gajek (KKS RUSHH Kielce) RSC3
19. Sebastian Bergandny (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) vs Błażej Dunajski (KS Beniaminek Starogard Gdański) PKT 3-0
Kategoria +76kg
20. Paweł Kasprzak (Gwardia Szczytno) vs Aleksander Klóska (MLKS Sparta Złotów) PKT 1-2
21. Nikodem Zalewski (DKB Dzierżoniów) vs Kacper Delegiewicz (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) PKT 3-0
22. Artur Pietrzak (Box Garda Marki) vs Dawid Pruszkowski (UKS Włókiennik Łódź) RSC3

Zestawienie walk półfinałowych (13.10.2017) godz.11:00 (przypominamy, że przed finałami młodzicy mają dzień przerwy)
1. walka w kategorii 38,5kg
Patryk Zając (KS Spartan Knurów) vs Jakub Krzpiet (Imperium Boxing Wałbrzych)
2. walka w kategorii 38,5kg
Emil Jaworski (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Aleks Dynaburski (Champion Włocławek)
3. walka w kategorii 41,5kg
Nikodem Kamrowski (Obra Zbąszyń) vs Dominik Kaczmarek (Akademia Walki Warszawa)
4. walka w kategorii 41,5kg
Patryk Adasiewicz (Jaskinia Lwa Ziębice) vs Nikodem Zając (GUKS Carbo Gliwice)
5. walka w kategorii 44,5kg
Szymon Jagiełło (BTS Broń Radom) vs Oskar Sadowski (BKS Skorpion Szczecin)
6. walka w kategorii 44,5kg
Hubert Domaros (KS Garda Wicko) vs Adam Sokołowski (BKS Tiger Łomża)
7. walka w kategorii 48kg
Krystian Bzdyl (KS Górnik Wieliczka) vs Paweł Sulęcki (Landowski Boxing Team)
8. walka w kategorii 48kg
Paweł Paluch (BKS Tiger Łomża) vs Filip Lewandowski (Champion Włocławek)
9. walka w kategorii 52kg
Nikodem Bujalski (KSW Tygrys Elbląg) vs  Jarosław  Skibiński (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice)
10. walka w kategorii 52kg
Łukasz Perkowski (KnockQutGym Warszawa) vs Patryk Kułaga (RSB Nokaut Radomsko)
11. walka w kategorii 56kg
Kamil Urbaniak (KnockQutGym Warsz.) vs Daniel Wieczorek (KS PACO Lublin)
12. walka w kategorii 56kg
Adrian  Klima  (MOSM Tychy) vs Eryk Bukowski (Sporty Walki Gostyń)
13. walka w kategorii 62kg
Jan Kura (MGKS Gwarek Łęczna) vs Wiktor Bojnarowicz (DKB Dzierżoniów)
14. walka w kategorii 62kg 
KarimovMokhammali (BKS Skorpion Szczecin) vs Filip Kobos (M&J KO Boxing Płońsk)
15. walka w kategorii 68kg 
Sebastian Urbański (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) vs Adrian Burda (TS Wisła Kraków)
16. walka w kategorii 68kg 
Sebastian Kusz (Ziętek Team Kalisz) vs Bartosz Zalewski (Piękni i Zdrowi Dzierżoniów)
17. walka w kategorii 76kg 
Paweł Balwierz (San Paulo Masłońskie) vs Błażej Konszewicz (SKB Energa Czarni Słupsk)
18. walka w kategorii 76kg 
Jakub Straszewski (Champion Włocławek) vs Piotr Olszewski (KS Raszyn)

Zestawienie walk półfinałowych (13.10.2017) godz. 16:30 (przypominamy, że przed finałami młodzicy mają dzień przerwy)

1. walka w kategorii 40kg 
Oskar Jędrysiak (DKB Dzierżoniów) vs Dawid Szczęsny (UKS Włókiennik Łódź) 
2. walka w kategorii 43kg 
Akhmed Debizov (BKS Tiger Łomża) vs Marcel Materla (BKS Skorpion Szczecin) 
3. walka w kategorii 43kg 
Cezary Paszyński (Champion Włocławek) vs Jakub Kosior (Sporty Walki Piła) 
4. walka w kategorii 46kg 
Bartosz Szczepański (Gladiator Warszawa) vs Dawid Kalwara (UKS Junior Świątki) 
5. walka w kategorii 46kg 
Kamil Sieradzki (Warta Śrem) vs Dawid Litke (BKS Olimp Lublin) 
6. walka w kategorii 50kg 
Kacper Tokarz (KS Skalnik Wiśniówka) vs Dorian Piesiakowski (UKS Włókiennik Łódź) 
7. walka w kategorii 50kg 
Filip Gołębiewski (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Wojciech Boniecki (BKS Tiger Łomża) 
8. walka w kategorii 54kg 
Karol Matysiak (Ziętek Team Kalisz) vs Cezary Bronakowski (BKS Tiger Łomża) 
9. walka w kategorii 54kg 
Jakub Sulęcki (Landowski Boxing Team Warszawa) vs Dawid Szmajda (MOSM Tychy) 
10. walka w kategorii 59kg 
Damian Strzelec (BTS 1926 Broń Radom) vs Daniel Mazurek (Champion Włocławek) 
11. walka w kategorii 59kg 
Kępka Maksymilian (KS Raszyn) vs Oskar Ksel (Fighter Kielce) 
12. walka w kategorii 65kg
Paweł Janiszewski (KSW Róża Karlino) vs Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Wrocław) 
13. walka w kategorii 65kg 
Szymon Szmyd (RKB Wisłok Rzeszów) vs Paweł Korzec (ASB KS Hetman Zamość) 
14. walka w kategorii 72kg 
Jakub Bokwa (San Paulo Masłońskie) vs Dawid Brzeziński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 
15. walka w kategorii 72kg 
Wiktor Gajek (KKS RUSHH Kielce) vs Sebastian Bergandny (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) 
16. walka w kategorii +76kg 
Mateusz Bielicki (WKB Start Włocławek) vs Aleksander Klóska (MLKS Sparta Złotów) 
17. walka w kategorii +76kg 
Nikodem Zalewski (DKB Dzierżoniów) vs Artur Pietrzak ( Box Garda Marki) 

<< Powrót na stronę główną <<