PODSUMOWANIE IV MIĘDZYNARODOWEGO PUCHARU KARPAT

2017-10-10, Redakcja, Nagranie własne

Prezentujemy komplet wyników z IV Międzynarodowego Pucharu Karpat w Dębicy (retransmisja >>>). Poprzednia edycja w Nowej Dębie >>> zgromadziła komplet kibiców na trybunach - przecież walczył tam faworyt gospodarzy, Mistrz Polski Jacek Duda - jego walkę z MP możecie zobaczyć tutaj >>>Lokalni kibice nie zawiedli, dopingowali reprezentantów klubu Morsy Dębica.

Wyniki walk IV Międzynarodowego Pucharu Karpat (07.10.2017) Dębica, ul. Kościuszki 32.

Seniorka
1 walka w kategorii 57kg 

Nikola Cenknerova  (Miko Fit-Box Słowacja) vs Katarzyna Antosiewicz (Nowohucki Klub Bokserski) PKT 0-3

Młodzik
2 walka w kategorii 62kg 

Gagik Tsaturyan (Skalnik Wiśniówka) vs Adrian Rak Miko (Miko Fit-Box Słowacja) PKT 0-3
3 walka w kategorii 68kg 
Szymon Szmyd (Wisłok Rzeszów)
 vs Stefan Vrabel Miko (Miko Fit-Box Słowacja) PKT 3-0

Kadet
4 walka w kategorii 50kg
 
Beniamin Zarzeczny (Stal Stalowa Wola) vs Gabriel Blezień (Morsy Dębica) PKT 1-2 
5 walka w kategorii 63kg 
Damian Małek (Stal Stalowa Wola)
 vs Igor Pryga (Rojek Kraków) PKT 3-0
6 walka w kategorii 66kg 
Michał Ożga Czajnia (Tomaszów Lubelski)
 vs Hubert Małek (Iryda Mielec) PKT 3-0
7 walka w kategorii 70kg 
Dawid Pytlak (Stal Stalowa Wola)
 vs Seweryn Kłoskowicz (Gimnasion Boguchwała) PKT 3-0

Junior
8 walka w kategorii 60kg 
Rudnicki Mateusz (Wisłok Rzeszów)
 vs Dawid Budzisz (Skalnik Wiśniówka) PKT 3-0
9 walka w kategorii 64kg 
Bartosz Grodzki (Magic Boxing Brzesko) vs Michał Akoto-Ampaw (Gimnasion Boguchwała) PKT 0-3
10 walka w kategorii 64kg 
Sylwester Lenczewski (Hetman Zamość)
 vs Dominik Stolarski (Wisłok Rzeszów) PKT 3-0
11 walka w kategorii 64kg 
Filip Oszczepalski (UKS Fighter Kielce)
 vs Baran Stanisław (Wisłok Rzeszów) PKT 3-0

Senior
12 walka w kategorii  64kg 
Filip Dzubara Miko (Miko Fit-Box Słowacja)
 vs Żak Patryk (Stal Rzeszów) PKT 3-0
13 walka w kategorii 81kg 
Karol Zieliński (Stal Rzeszów)
 vs Kamil Lenczewski (Stal Rzeszów) PKT 2-1
14 walka w kategorii +91kg 
Paweł Głąb (Nowohucki Klub Bokserski)
 vs Szimanek Piotr (Stal Rzeszów) PKT 3-0

Najlepsza zawodniczka: 
Katarzyna Antosiewicz (Nowohucki Klub Bokserski) 
Najlepszy młodzik: 
Adrian Rak Miko (Miko Fit-Box Słowacja)
Najlepszy kadet: 
Gabriel Blezień (Morsy Dębica)
Najlepszy junior: 
Rudnicki Mateusz (Wisłok Rzeszów)
Najlepszy senior: 
Filip Dzubara Miko (Miko Fit-Box Słowacja)
Najlepszy zawodnik turnieju: 
Gabriel Blezień (Morsy Dębica)
Najlepszy zawodnik zagraniczny: 
Filip Dzubara Miko (Miko Fit-Box Słowacja)
Najlepsza drużyna turnieju: 
Miko (Miko Fit-Box Słowacja)
Sędziowie: sędzia główny Krzysztof Czudak . Delegat Sportowy: Jerzy Hady

<< Powrót na stronę główną <<