EUBANK JR: NIE BĘDĘ MIAŁ LITOŚCI - YILDIRIM: NIE SŁYSZAŁEM O NIM

2017-09-14, Marcin Olkiewicz, boxingtalk.com

7 października w Stuttgarcie pierwszą walkę w turnieju "World Boxing Super Series" w kategorii super średniej stoczy jeden z głównych faworytów imprezy, Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO). Jak już zapewne doskonale wiecie, rywalem Brytyjczyka będzie Turek Avni Yilidrim (16-0, 10 KO).  Obaj pięściarze mają już za sobą pierwsze spotkanie oko w oko.

Syn legendarnego Chrisa Eubanka podczas pierwszej konferencji prasowej promującej to starcie był sobą - emanował brawurą i zapowiedział udowodnienie światu, że jest najlepszym pięściarzem na świecie.

- To będzie moja pierwsza walka w turnieju i mam zamiar dać nią światu wyraźny sygnał, że jestem nie do pokonania. Nie będę miał w ringu dla Yilidrima żadnej litości, wychodzę po zwycięstwo. Nie jestem tu po to, by szukać przyjaciół czy grać celebrytę, interesuje mnie tylko wygrana i zostanie mistrzem świata - powiedział Eubank Jr.

Co ciekawe, Avni Yilidrim stwierdził podczas spotkania z mediami, że nigdy wcześniej nie słyszał o swoim najbliższym oponencie. Brytyjczyk zripostował cytatem z Mike Tysona - "Wiesz kim jestem? Jestem najgroźniejszym człowiekiem na świecie!". Potem Turek tradycyjnie już podziękował za otrzymaną szansę i zapewnił, że ma szacunek do każdego biorącego udział w zawodach pięściarza.

- Ten turniej to dla mnie szansa, by spotkać się w ringu z najlepszymi na świecie. Bycie tutaj jest dla mnie dużym zaszczytem. Mam szacunek do Chrisa Eubanka Jr, ale mam mu do przekazania jedną rzecz - zrobię wszystko, żeby mój kraj był ze mnie dumny. Chcę spełnić swoje marzenia i nikt  mi tego nie odbierze - wyznał Yilidrim.

 

<< Powrót na stronę główną <<