CORAZ GŁOŚNIEJ O KOWNACKIM - KIEDY I Z KIM ZABOKSUJE ADAM?

2017-09-06

O Adamie Kownackim (16-0, 13 KO) coraz głośniej za oceanem. Jego nazwisko pojawia się na giełdzie w związku z kilkoma nazwiskami, a słowa uznania wyraził sam Michael Buffer, legendarny anonser ringowy.

"Waga ciężka znów jest interesująca. Rządzi Joshua, ale z takimi zawodnikami jak mistrz WBO Parker, mistrz WBC Wilder, Pulew, Ortiz, Miller czy Kownacki, jest naprawdę ciekawie" - twierdzi Buffer.

Travis Kauffman (31-2, 23 KO) ma wrócić w drugiej połowie października. W jego kontekście pojawiają się dwa nazwiska, a jednym z nich ma być podobno Kownacki. Tylko że póki co sam Adam nic nie wie o takiej opcji. Potwierdził natomiast, iż pojawiło się zapytanie o ewentualną walkę ze swoim kumplem, Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO).

- Pierwsze słyszę o Kauffmanie. Na razie dzwonili tylko w sprawie walki z Millerem - przyznał Adam.

32-letni Amerykanin (na zdjęciu obok) po raz ostatni wystąpił w połowie marca, gdy po bardzo ciekawej walce przegrał stosunkiem głosów dwa do remisu z Amirem Mansourem.

Co ciekawe Kauffman już kilkadziesiąt minut po wygranej Adama nad Arturem Szpilką zgłosił się na ochotnika do starcia z Polakiem. Szerzej o tym pisaliśmy TUTAJ.