MASTERNAK TAKŻE REZERWOWYM W TURNIEJU WBSS!

Redakcja, Informacja prasowa

2017-08-15

Nie tylko Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO), ale i Mateusz Masternak (39-4, 26 KO) będzie rezerwowym w turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej.

Organizatorzy zawodów oficjalnie potwierdzili dzisiaj, że obaj Polacy znajdą się w odwodzie i zostaną włączeni do rywalizacji, jeśli któryś z zawodników startujących w WBSS nabawi się kontuzji. Jeżeli to nie nastąpi, Głowacki i Masternak wystąpią na undercardach gal, na których odbędą się walki ćwierćfinałowe.

Głowacki będzie rezerwowym w pojedynku pomiędzy Marisiem Briedisem (22-0, 18 KO) a Mike'em Perezem (22-2-1, 14 KO), który 30 września odbędzie się w Rydze.

Masternak z kolei został wyznaczony jako rezerwowy do walki, w której Murat Gasijew (24-0, 17 KO) będzie bronić pasa IBF w konfrontacji z Krzysztofem Włodarczykiem (53-3-1, 37 KO). Daty tego pojedynku jeszcze nie ustalono, choć mówi się o 21 października i gali w Newark.

KTO DLA GŁOWACKIEGO >>>

Zwycięzca turnieju WBSS otrzyma kilka milionów dolarów, a także nagrodę im. Muhammada Alego. Turniej zakończy się wiosną przyszłego roku.