JUŻ W GRUDNIU WALKA MARZEŃ ŁOMACZENKO vs RIGONDEAUX?!?

2017-08-13, Redakcja, Boxingtalk

Wasyl Łomaczenko (9-1, 7 KO) w wywiadach dużo czasu poświęca ewentualnemu rewanżowi z Orlando Salido (44-13-4, 31 KO), ale to chyba tylko przykrywka. Prawdopodobnie już pod koniec roku stoczy bowiem inny, dużo ciekawszy pojedynek, który zelektryzuje z pewnością cały bokserski świat!

Znany w środowisku dziennikarz i menadżer Greg Leon poinformował, że 9 grudnia rywalem znakomitego Ukraińca będzie inny geniusz defensywy oraz szermierki na pięści, występujący na co dzień w kategorii super koguciej Guillermo Rigondeaux (17-0, 11 KO). Kubański "Szakal" to wielki mistrz, choć przez swój styl, nie do końca doceniony i nagradzany.

Data oraz lokalizacja zostały już zaklepane. Tak oto pięściarzy ugości sławna hala Madison Square Garden w Nowym Jorku. Prawie wszystkie szczegóły są już dogadane. Jeśli na samym finiszu negocjacji pojawią się jakieś problemy, alternatywą dla Łomaczenki ma być właśnie rewanż z Salido. Ale bez względu na to, czy naprzeciw niego stanie Salido, czy - co bardziej prawdopodobne na ten moment, Rigondeaux, będzie bardzo ciekawie!

ŁOMACZENKO: Z RIGO BYŁOBY IDENTYCZNIE >>>

Przypomnijmy, że tydzień temu Ukrainiec obronił tytuł mistrza świata federacji WBO wagi junior lekkiej, pokonując przed czasem Miguela Marriagę.

<< Powrót na stronę główną <<