W PAŹDZIERNIKU REWANŻ KULIŃSKI vs DĄBROWSKI

2017-08-13, Redakcja, Informacja własna

Jak już wiecie, Jordan Kuliński (4-0-1, 1 KO) powróci na ring 26 sierpnia podczas gali w Kałuszynie, ale już poznał datę kolejnej potyczki oraz nazwisko rywala.

Pięściarz z Włocławka już w drugim starcie stanął przed trudnym zadaniem, mierząc się z Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO). Po sześciu rundach sędziowie byli niejednomyślni i orzekli remis. Już 13 października podczas gali w Nowym Dworze Mazowieckim ma dojść do ich rewanżu.

"Noras" w ostatnim starcie przegrał rewanż z Robertem Talarkiem. Rewanż z Kulińskim będzie więc dla niego bardzo ważnym pojedynkiem. Walkę zakontraktowano na dziesięć rund, a w jej stawce znajdzie się pas mistrza Polski kategorii super średniej. Co ciekawe Kuliński nie zna jeszcze przeciwnika na sierpień, a wie już, z kim zaboksuje za dwa miesiące.

Kuliński uczestniczył w obozie Dariusza Sęka, który przygotowuje się do walki z Markiem Matyją. A jednym ze sparingpartnerów Matyji był... Dąbrowski, więc drogi Jordana oraz Norberta krzyżują się cały czas. W październiku powinna więc być ciekawa walka.

<< Powrót na stronę główną <<