McGREGOR ODMÓWIŁ ŁOMACZENCE: BĘDĘ CIĘŻSZY OD FLOYDA O 10 KG

2017-08-12, Redakcja, FightHub

Wasyl Łomaczenko (9-1, 7 KO) po ostatniej wygranej zaproponował się Conorowi McGregorowi. Irlandczyk jednak nie skorzysta z wspólnych sparingów na finiszu przygotowań do walki z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO).

Dziś głośno o sparingach Irlandczyka za sprawą fragmentów jego potyczki z Paulem Malignaggim. Conor wyglądał na tych urywkach świetnie, lecz "Magik" szybko ripostował. - Nie leżałem po ciosie, a reszta? To jedynie kilkanaście sekund z 36 minut sparingu.

Sam McGregor ma z kim sparować i nie skorzysta z usług Łomaczenki. Dlaczego?

- Ten facet jest po pierwsze zbyt mały i lekki, a po drugie boksuje z odwrotnej pozycji. Jest bardzo dobrze wyszkolony, ale powinien mieć poważniejsze wyzwania i pomyśleć o walce z Guillermo Rigondeaux - stwierdził mistrz federacji UFC w dwóch kategoriach, dodając przy tym, że Floyd... również będzie dla niego za mały i dlatego polegnie przed czasem.

- Mayweather będzie zbyt mały i nie utrzyma moich ciosów. On będzie ważył maksymalnie 150 funtów, a jeśli wniesie więcej, to będzie znaczyć, że nie przygotował się dobrze do tego pojedynku. Ja natomiast w dniu ringu wniosę do ringu ponad 170 funtów. Uwierzcie mi, walka dobrze się jeszcze nie zacznie, a już będzie po wszystkim - dodał McGregor.

<< Powrót na stronę główną <<