McGREGOR: JESTEM BOGIEM BOKSU! TO MOŻE NIE POTRWAĆ 2 RUND!

2017-08-12, Redakcja, Informacja własna

Conor McGregor zapowiada, że walka z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) zakończy się błyskawicznie, jeśli zawodnicy będą rywalizować w mniejszych rękawicach.

Z wnioskiem o zgodę na walkę w 8-, a nie 10-uncjowych rękawicach, w których boksują zawodnicy kategorii junior średniej, wyszedł sam Mayweather. Komisja Sportowa Stanu Nevada zapowiedziała, że rozpatrzy taką możliwość na najbliższym posiedzeniu.

Mniejsze rękawice miałyby działać na korzyść mistrza UFC, którego jednym z nielicznych atutów w bokserskim debiucie ma być mocne uderzenie.

- Jeśli będziemy mieli 8-uncjowe rękawice, będzie problem, żeby wytrzymał chociaż dwie rundy. Jedyny powód, dla którego mogę mu pozwolić walczyć dłużej, jest taki, że w tym sporcie sędzia mnie powstrzyma od wbicia jego głowy w deski i da mu 10 sekund odpoczynku - oznajmił w piątek po treningu medialnym McGregor.

WSZYSTKO O WALCE MAYWEATHER-McGREGOR >>>

Ponieważ Irlandczyk jest tak pewny sukcesu, dziennikarze dopytywali, czy jest jeszcze jakiś bokser, z którym chciałby się zmierzyć po ewentualnym zwycięstwie nad Mayweatherem.

- Żadne nazwisko mnie w tej chwili nie interesuję. Walczę teraz z kimś, kto jest niby bogiem boksu. I mógłby nim pozostać, odejść z bilansem 49-0. Ale teraz jestem tu ja i to ja jestem bogiem boksu - oznajmił.

Walka Mayweather-McGregor odbędzie się 26 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas.

<< Powrót na stronę główną <<