JERMAIN TAYLOR ARESZTOWANY ZA POBICIE SWOJEJ DZIEWCZYNY

Marcin Olkiewicz, Boxingscene

2017-07-18

Kolejne kłopoty byłego mistrza świata, Jermaina Taylora. Tym razem Amerykanin trafił do aresztu za pobicie swojej dziewczyny.

Były czempion wagi średniej został zatrzymany dzisiaj nad ranem przez policję w Maumelle. Funkcjonariuszy wezwała partnerka Taylora, która poinformowała, że w czasie kłótni pięściarz kilkukrotnie ją uderzył, a gdy chciała powiadomić policję, to próbował zniszczyć jej telefon i groził, że ją zabije. Zawiadomienie udało się jej zgłosić dopiero w momencie, gdy poczęstowała 38-latka gazem pieprzowym.

To nie pierwsze problemy prawne Taylora. W 2015 roku został on aresztowany za pobicie pewnej osoby w Oasis Renewal Centre i od tamtej pory był kilkukrotnie zatrzymywany przez policję za różne występki.

Przypomnijmy, że "Bad Intensions" ostatni pojedynek stoczył w październiku 2014 roku pokonując na punkty Sama Solimana i zdobywając tym samym tytuł mistrza świata federacji IBF w wadze średniej. Od tego czasu Amerykanin kilkukrotnie zapowiadał swój powrót między liny, ale wszystkie plany spaliły na panewce.