NA ŻYWO: XXIII OOM FINAŁ CHŁOPCÓW

2017-07-16, Redakcja, Nagranie własne

Wczorajszy dzień kibice rozpoczęli dość wcześnie, bo relacją z finałów dziewcząt >>> podczas XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pułtusku, następnie doszła wieczorna walka w Anglii, dająca wiarę w dobrze prezentujący się na międzynarodowej arenie Polski boks. Długi dzień przypięczotał pojedynek w USA. Wielu znawców pięściarstwa odetchnęło z ulgą już w czwartej rundzie. Dlatego teraz ze spokojnym sumieniem mozemy rozpocząć relację z finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, już od 11:00 w ringu zmierzą się chłopcy w walkach o najwyższy stopień podium- relacja z komentarzem redaktora portalu i ekspert sportów walki, Pawła Sawickiego oraz Grzegorza Wojciechpwskiego na YT BOKSER.ORG >>> .

Walki finałowe XXIII Ogólnopolskiej Olipiady Młodzieży godz. 11:00 - start transmisji >>> 

Kategoria 46kg 
Sebastian Lubecki (UKS Boxing Sokółka) vs Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) PKT 3:0

Kategoria 48kg 
Gabriel Blezień (UKS Morsy Dębica) vs Piotr Niewiadomski (TS Wisła Kraków) PKT 0:3

Kategoria 50kg 
Paweł Brach (BKS Radomiak Radom) vs Maciej Kotlęga (KS Boxing Team Chojnice) PKT 3:0

Kategoria 52kg 
Daniel Dołowy (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Mateusz Ćwirzeń (MGKS Gwarek Łęczna) PKT 3:0

Kategoria 54kg 
Daniel Trojok (TS Czarni-Góral Żywiec) vs Oliwier Zamojski (BKS Concordia Knurów) PKT 0:3

Kategoria 57kg 
Kamil Kirpsza (UKS Boxing Sokółka) vs Karol Osipowicz (UKS Nowi Polnica) PKT 0:3

Kategoria 60kg 
Marcin Chudobiński (RKS Łódź) vs Wiktor Hładko (KS Champion Włocławek) PKT 3:0

Kategoria 63kg 
Krystian Ciosek (KS Boks Lublin) vs Michał Jarliński (KB Champion Włocławek) PKT 0:3

Kategoria 66kg
Cyprian Gomulski (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs Wojciech Guźniczak (Boks Poznań Team) PKT 2:1

Kategoria 70kg 
Kacper Martyka (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Iwan Glebko (RTS Widzew Łódź) PKT 0:3

Kategoria 75kg
Dorian Szczepański (CWZS Zawisza Bydgoszcz) vs Kacper Gez (KS Cristal Białystok) RSC3

Kategoria 80kg 
Jakub Kurek (KS Górnik Sosnowiec) vs Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz) ABD2

Kategoria +80kg
Oskar Kopera (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs Jakub Nowakowski (KB Gladiator Brodnica) RSC1

... zapraszamy na kolejne wydarzenia pięściarskie transmitowane na żywo >>>

<< Powrót na stronę główną <<