CHISORA O MAYWEATHER-McGREGOR: O CH*J TU CHODZI? NIE KUPUJĘ TEGO

Redakcja, iFL TV

2017-06-20

Znany z ciętego języka Dereck Chisora (26-7, 18 KO) mówi wprost, co myśli o walce Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z Conorem McGregorem.

- To dobry pojedynek dla ich kieszeni, ale nie dla boksu. O ch*j w ogóle chodzi z tą walką? Nie kupię tego gówna. Lubię Mayweathera, ale za taki syf nie zapłacę - stwierdził Anglik.

- Obaj mają gadane, tyle że jeden walczy w MMA, a drugi to najlepszy bokser na całym świecie. Zachciało mu się walczyć z jakimś chłopcem z Dublina, bo ten go zwyzywał. Powiem tak - niech Floyd założy gacie i rękawice UFC i niech się leją przed halą. To się sprzeda jeszcze lepiej - dodał.

Walka Mayweather-McGregor odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas. Chisora podkreśla, że "świat się zmienia", stąd tak duże zainteresowanie konfrontacją, której wynik wydaje się być z góry znany.

- Chcemy uczestniczyć we wszystkim, co złe. A jak dzieje się coś dobrego, to mówimy: "je**ć to". Ta walka jest świetna dla dzieciaków, dla obecnego pokolenia. Ale moje pokolenie mówi sobie: "OK, whatever" - podsumował.