HUNTER: WARD BĘDZIE INNY W REWANŻU

Keith Idec, Boxingscene

2017-06-13

Virgil Hunter, który pełni funkcję szkoleniowca Andre Warda (31-0, 15 KO) twierdzi, że jego zawodnik w rewanżowym pojedynku z Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO) będzie zupełnie innym pięściarzem niż ten, którego Rosjanin zapamiętał z pierwszej walki.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy do walki Ward-Kowaliow doszło w listopadzie ubiegłego roku i wówczas po bardzo zaciętym boju na punkty wygrał Amerykanin, choć wielu widziało zwycięstwo "Kruszera". Okazja do rewanżu dla obu panów nastąpi już w sobotę w Mandalay Bay Centre w Las Vegas.

- Nasz przeciwnik w rewanżu nie zobaczy naprzeciw siebie tego samego pięściarza z kilku powodów. Nie jest tajemnicą, że na każdą walkę mamy kilka planów, które zostają wdrożone w życie w odpowiednim momencie. Od zawsze tak było - mówi Hunter.

- Oczywiście, nie będę prosił Andre o rzeczy, których nie będzie potrafił wykonać lub które nie będą przynosiły oczekiwanych efektów. Jeśli coś nie będzie działało, to zmienimy taktykę. Mam to szczęście, że on sam często potrafi zaadaptować się odpowiednio do danego przeciwnika. Co prawda nigdy nie wiadomo jak potoczy się walka, ale uważam, że plan A będzie w tym wypadku więcej niż wystarczający - powiedział Hunter.

Rewanżowy pojedynek Ward-Kowaliow w nocy z soboty na niedzielę od godz. 2.00 w Polsacie Sport.