KLICZKO JEDNAK NIE OGŁOSI DZIŚ DECYZJI ODNOŚNIE REWANŻU Z JOSHUĄ

Redakcja, tass.ru

2017-05-27

Pomimo zapowiedzi sprzed kilku dni Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) nie ogłosi dzisiaj decyzji co do swojej bokserskiej w przyszłości.

41-latek miał wieczorem gościć w programie ukraińskiej telewizji Inter, aby opowiedzieć m.in. o kwietniowej porażce przed czasem z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO) i poinformować, czy zmierzy się z Anglikiem w rewanżu. Stacja podała jednak, że "Dr. Stalowego Młota" w studiu nie będzie, a zastąpi go w nim jego starszy brat Witalij. Rozmowa także ma się koncentrować wokół potyczki Władimira z AJ-em na Wembley.

Młodszy z braci uległ Joshui w jedenastej rundzie hitowego pojedynku o pasy IBF, WBA Super oraz IBO w kategorii ciężkiej. Przysługuje mu prawo do rewanżu, z którego najprawdopodobniej skorzysta. - Sygnały z obozu Kliczki wskazują, że ten pojedynek się odbędzie - mówił ostatnio Eddie Hearn, promotor Joshuy.

Niewykluczone, że druga walka Joshua-Kliczko, planowana na listopad/grudzień, odbędzie się w Niemczech. Inne możliwe lokalizacje to Cardiff, Las Vegas, Dubaj i Chiny.